poniedziałek, Sierpień 21, 2017

Kredyt online bez badania zdolności – jaką ofertę kredytową znajdziemy w internecie?

0

Internetowy kredyt bez badania zdolności to dla wielu klientów alternatywa dla pożyczek udzielanych przez banki. Warto jednak pamiętać, że mimo kilku zalet, jego zaciągnięcie wiąże się zwykle z dużymi problemami i, co najważniejsze, zbędnymi wydatkami.

Czy leasingodawca musi zagwarantować przegląd leasingowanego samochodu? Odpowiadamy

0

Leasing jest obecnie jedną z najbardziej popularnych form finansowania samochodów. Nie tylko z uwagi na szereg profitów ekonomicznych, ale również ze względu na… wyjątkową wygodę. Podpisując umowę leasingową, zdejmiesz ze swoich ramion szereg obowiązków, które wykona za Ciebie leasingodawca. W artykule przyjrzymy się tej kwestii nieco szerzej.

Jak wygląda audyt bezpieczeństwa danych osobowych?

0

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, gromadzone dane osobowe muszą być odpowiednio chronione. Aby sprawdzić, czy wszystko w tym zakresie odbywa się prawidłowo, należy zlecić audyt bezpieczeństwa danych osobowych. Na czym on polega?

Umowa pożyczki odnawialnej – na co zwrócić uwagę?

0

Często sięgasz po pożyczki gotówkowe, by regulować płynność swojego budżetu lub spełniać własne marzenia? Szukasz rozwiązania, które ograniczy formalności, będzie elastyczne i wygodne? Pożyczka odnawialna będzie idealnym dla Ciebie produktem. Sprawdź, czym się charakteryzuje, jak działa oraz ile kosztuje. Sugerując się poniższymi wskazówkami, z pewnością wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Bankowość prywatna w najlepszym wydaniu – Elite w Deutsche Bank

0

Bankowość prywatna stawia przed bankami najwięcej wyzwań, ale jest jednocześnie najbardziej pasjonująca, rozwijająca i dostosowana do indywidualnych potrzeb. Klienci o wysokim statusie majątkowym obsługiwani są bowiem według najlepszych, ciągle rozwijanych standardów. Istotne są kompetencje, wiedza i doświadczenie menedżerów private banking, umiejętność zachowania dyskrecji, profesjonalizm i dostosowanie oferty oraz sposobu obsługi do tego segmentu klientów.

Internet jako miejsce komunikacji z klientem

0

XXI wiek przyniósł naszemu społeczeństwu wiele zmian, szczególnie widać to na przykładzie młodego pokolenia “Y” i “Z” które spędza coraz więcej czasu korzystając z sieci internetowej, czasem nawet przenosząc do niego realne życie. Rozwój internetu doprowadził do tego, że stał się on nie tylko miejscem w którym poszukujemy informacji, dzisiaj jest to miejsce za pośrednictwem którego komunikujemy się światem zewnętrznym jak i podejmujemy decyzje zakupowe. Specjaliści zajmujący się marketingiem już dawno dostrzegli ogromny potencjał internetu jako medium sprzedażowego.

Zanim weźmiesz kredyt na firmę, sprawdź najważniejsze informacje

0
Zanim weźmiesz kredyt na firmę, sprawdź najważniejsze informacje

Gdy nasza firma wymaga pilnego dofinansowania, z pomocą mogą przyjść kredyty bankowe dla firm. Czym różnią się kredyty firmowe od standardowych kredytów bankowych? Sprawdź, o czym powinieneś pamiętać, decydując się na tego typu wsparcie dla swojego przedsiębiorstwa.

Apteczka pierwszej pomocy w zakładzie pracy

0

Apteczka pierwszej pomocy w zakładzie pracy jest akcesorium obowiązkowym. Każde miejsce pracy powinno posiadać dobrze funkcjonujący system pierwszej pomocy, który umożliwi pomoc w razie wypadku. W zakładzie powinny znajdować się również osoby, które są przeszkolone do udzielania pierwszej pomocy. Prawa te pracodawca musi respektować na podstawie ustawy z Kodeksu Pracy i rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 roku.

Karta kredytowa – czy warto ją mieć?

0

Karta kredytowa bardzo często mylona jest z kartą debetową. Chociaż mają one pewne wspólne cechy, zdecydowanie się od siebie różnią. Czy warto zdecydować się na kartę kredytową?

Dlaczego e-kantory są tak popularne?

0

Analiza rynku kantorów online wykazuje jasno, że cieszą się one wciąż rosnącą popularnością. To zwiększone zapotrzebowanie na usługi kantorów online wiąże się oczywiście ze zmniejszeniem popytu na usługi kantorów tradycyjnych. Dlaczego tak jest?