Dodatkowe pakiety na siłowni – sprawdź, co będzie ci potrzebne

Kiedy myślisz o chodzeniu na siłownię, to masz w głowie głównie treningi, zajęcia fitness i przeróżne strefy, gdzie będziesz walczył o lepszą sylwetkę. Wykupujesz karnet i zazwyczaj zbyt wiele cię nie interesuje. Jednak każda siłownia we Wrocławiu, Warszawie czy każdym innym mieście walczy o klienta za pomocą dodatkowych opcji, pakietów, przywilejów. Zobacz, co oferują różne siłownie i co być może znajdziesz u siebie w pakiecie. Być może warto będzie z tego skorzystać.

Konsultacje dietetyczne

W wielu siłowniach we Wrocławiu można skorzystać kilka razy w miesiącu z konsultacji dietetycznych. Nie oznacza to jednak, że dostaniemy rozpisaną dietę. Po prostu musimy przygotować spis posiłków jakie jemy – przykładowo z kilku ostatnich dni, a osoba specjalizująca się w tym temacie powie nam nad czym warto popracować. Zwróci uwagę na rzeczy na, które pomijamy, np. zbyt mała ilość węglowodanów czy białka. Pomoże także w przypadku, gdy jemy zbyt dużo lub zbyt mało. Podpowie co wyeliminować z diety, a co dodać. Jednak dokładnego jadłospisu nie dostaniemy. Chyba, że…

Układanie diety

Chyba, że nasza siłownia ma w planie układanie diety. Często w bardzo ekskluzywnych miejscach można takie coś wykupić w pakiecie z siłownią. Wtedy bylibyśmy bardzo niemądrzy nie korzystając z tego. Ułożenie zbilansowanej diety wcale nie jest proste, trzeba liczyć makroskładniki i wiedzieć jakie produkty można ze sobą łączyć. Warto skorzystać z takiej usługi, na pewno szybciej osiągniemy upragnione efekty.

Treningi z trenerem personalnym

Wiele siłowni we Wrocławiu oferuje tak zwany trening wprowadzający. Warto z niego skorzystać, bowiem na takim spotkaniu dokładnie pokazuje się jak korzystać z urządzeń i jaka jest poprawna technika ćwiczeń. Taką usługę posiadają wszystkie renomowane placówki, między innymi znana sieć fitness City Fit, o czym możesz przeczytać na stronie: http://cityfit.pl/. Nie ma nic gorszego jak kontuzja, a nader często może się to przydarzyć właśnie wówczas, gdy nie wiemy jak korzystać z danego urządzenia na początku przygody z wolnymi ciężarami. Taki trening pokazuje także możliwości siłowni – trener przeprowadza z nami rozgrzewkę, potem właściwy trening a na koniec pokazuje jak się rozciągać. Nie bójmy się zadawać pytań – nie każdy wiedział wszystko od razu i każde pytanie jest jak najbardziej na miejscu.

Karty lojalnościowe

Niektóre wrocławskie siłownie mają rozwiniętą sieć partnerów i współpracują z dietetykami, masażystami, placami zabaw czy parkami rozrywki. Kupując u nich pakiet możesz uzyskać bardzo dobre obniżki i promocje na wstęp do tych miejsc. Warto zawsze się zapytać o takie rzeczy, bądź dowiedzieć na stronie internetowej. Może zabiegana mama właśnie wtedy znajdzie czas na siłownię, jeżeli będzie mogła zostawić dziecko w specjalnym miejscu, pod fachową opieką i jeszcze w atrakcyjnej cenie.

W dzisiejszych czasach, gdy nowe siłownie wyrastają jak przysłowiowe grzyby po deszczu, wszelkie dodatkowe opcje są na wagę złota. Treningi, dodatkowe konsultacje czy zniżki na różne usługi to rzeczy, z których ludzie korzystają coraz chętniej – szczególnie jeżeli zależy nam na efektach i do sprawy podchodzimy poważnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here