Co jest ważne w każdej pracy? Na to pytanie przede wszystkim różnie odpowiadają inne osoby. Szef powie, że najważniejsza jest efektywność, pracownicy zaś, że zadowolenie z wykonywanej pracy. Jest jednak jedna rzecz, która łączy te dwie odpowiedzi.

Dystrybutory wody – idealny pomysł

Otóż, aby poprawić efektywność pracy oraz zadowolenie z niej, czyli aby zrobić tak, żeby i pracownicy i szef byli zadowoleni, warto przede wszystkim polepszyć warunki pracy. Jak to można zrobić? Na pewno trzeba dostarczyć pracownikom różnych możliwości zrobienia sobie kawy, herbaty, miejsca na drugie śniadanie itd.

Jednak to nie wystarczy. Warto zatem zainwestować w urządzenie, jakim są dystrybutory wody. Cóż to jest? Otóż każdy z nas zapewne widział już coś takiego. Najogólniej rzecz ujmując jest to odwrócony baniak z naturalną wodą, wkomponowany w estetyczną obudowę. Po naciśnięciu odpowiedniego przycisku płynie ciepła bądź zimna woda pitna.

Rola dystrybutorów wody w firmie

Pozostaje jednakże pytanie – po co inwestować w takie urządzenie? Otóż przede wszystkim jest to znakomite udogodnienie dla pracowników. Kawa i herbata nie zaspokoją bowiem czesto zwykłego pragnienia. A wiadomo, że już najlżejszy stopień odwodnienia wpływa negatywnie na naszą pracę. W związku z tym zadbanie o dystrybutory wody jest korzystne zarówno dla pracowników, jak i dla szefa.

Warto jeszcze zauważyć, że przede wszystkim z takich dystrybutorów wody korzystają bardzo często klienci firmy. W końcu zakupów czy załatwiania interesów na pewno łatwiej dokonuje się nie będąc spragnionym. Któż z nas nie załatwił czegoś na mieście tylko i wyłacznie dlatego, że był już zmęczony i spragniony? Na pewno dość sporo osób.

Dystrybutory wody na wynajem

Wiadomo jednak, że taki dystrybutor wody to pewien wydatek. A w końcu każdy przedsiębiorca ma już i tak dość dużo wydatków, więc dołożenie kolejnego wydaje sie nie za dobrym pomysłem. Warto zatem pomyśleć nad nieco innym rozwiązaniem.

Otóż zawsze można wypożyczyć takie dystrybutory wody! Jak to działa? Kontaktujemy się z odpowiednią firmą i uzgadniamy wszystkie szczegóły dotyczące rodzaju wody, częstości jej wymiany, typu urządzenia itd. i w zasadzie gotowe! Nastepnie tylko cieszymy się wodą pitną w naszym biurze. Warto dodać, że wynajmując taki dystrybutor nie musimy się martwić o jego naprawę – za wszystko odpowiada firma!

Podsumowując – warto rozważyć wynajem albo ewentualne zakup dystrybutora wody do firmy!

Artykuł powstał we współpracy z Yazamco

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here