Integracje dla InsERT Subiekt GT

0
1585

InsERT SubiektGT to prawdopodobnie jeden z najtańszych i najbardziej popularnych programów do prowadzenia działalności gospodarczej. Posiada on obsługę magazynów, fakturowania i wiele innych narzędzi, które pozwalają w prosty sposób kontrolować sprzedaż w firmie.

Jeden z najpopularniejszych programów do firmy

Jak wiemy raporty w firmach i ich analiza jest niezwykle ważna. Pomaga to nam zauważyć niedociągnięcia w naszej strategii, oraz poprawić ją by działała bardziej efektywnie. Intuicyjność Subiekta pozwala uzyskać najrozmaitsze raporty dzięki kilku kliknięciom.

Łatwość obsługi przez księgowość

Firma InsERT posiada w swojej ofercie wiele bardzo ciekawych rozwiązań nie tylko dla przedsiębiorców, ale także dla księgowości. Przy wyborze programu do sprzedaży warto zapytać naszą księgowość jakich programów używają, żeby wzajemnie sobie ułatwić sprawę z rozliczaniem naszej firmy. Im mniej pracy będzie to kosztowało tym lepiej dla obu stron. Dla nas kilka kliknięć i potrzebne księgowości dokumenty będą gotowe do eksportu i wysyłki, a z drugiej strony podobna ilość kliknięć sprawi, że dane zostaną zaimportowane do systemu i praktycznie z automatu rozliczone. Czyż to nie brzmi wspaniale?

Mnogość dodatków

Biorąc pod uwagę popularność SubiektaGT mamy do wyboru sporo różnych rozwiązań dostępnych na rynku, które mogą przyczynić się do znacznie łatwiejszej obsługi naszego biznesu. Różnego rodzaju integratory pozwalają w bardzo prosty sposób importować i eksportować stany magazynowe, listę zamówień czy aktualizacje cenowe na prawie wszystkich naszych systemach, z których korzystamy aktualnie. Pracę możemy wykonywać tylko i wyłącznie z poziomu SubiektaGT, a następnie używając integratora przesłać dane dalej. Niezależnie czy są to Allegro, Shoper, Prestashop, Baselinker czy listy przewozowe do DHL, GLS czy InPost.

Popularność znacznym ułatwieniem

Niezaprzeczalnym plusem SubiektaGT jest jego łatwość integracji. Czytelne pliki eksportowane przez system bardzo łatwo można zaimplementować w innym i vice versa. To wszystko sprawia, że SubiektGT jest tak popularny i często wybierany przez Klientów nie tylko prowadzących biznes online, ale także stacjonarny. To co kiedyś było czasochłonne i niezbyt intuicyjne teraz jest bardziej przyziemne dzięki prostej obsłudze samego Subiekta, oraz dzięki możliwościom prostej integracji z innymi programami czy usługami.

Nawet jeśli mamy jakieś nietypowe potrzeby dotyczące integracji prawie każda firma IT zajmująca się konektorami Subiekt -> inne systemy jest w stanie nam coś nowego napisać. Wszystko dzięki wcześniej wspomnianym czytelnym plikom eksportowanym przez program.

Narzędzia to klucz

Jeśli dopiero planujemy naszą działalność gospodarczą to musimy już przeanalizować dostępne opcje na rynku i wybrać tę najlepszą uwzględniając chociażby to co wymieniłem wcześniej. Sprawdzić z jakich narzędzi będziemy korzystać, jakie możliwości połączenia występują, a jeśli rynek nie ma odpowiedzi na nasze potrzeby to ile będzie kosztować napisanie tego pod nas.

Jeśli natomiast już prowadzimy biznes z SubiektemGT, warto zainteresować się tym co możemy usprawnić w naszej firmie kupując odpowiednie integratory. Programy te zaczynają się już od 29 zł. Pomimo tego, że jest to inwestycja, której nie widać to z pewnością zauważymy korzyści jakie nam da.

Źródło: https://sellintegro.pl/10-insert-subiekt-gt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here