Uczestnicy ruchu drogowego narażeni są na niespodziewane zdarzenia, które mogą uniemożliwić kontynuowanie dalszej jazdy swoim pojazdem. Tak jest w przypadku zderzeń, w których samochód doznaje poważnych uszkodzeń, które mogą stworzyć zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu drogowego. W takiej sytuacji policja nie zezwala na kontynuowanie jazdy zniszczonym pojazdem. W wielu takich przypadkach jedynym wyjściem z sytuacji dla poszkodowanego kierowcy jest profesjonalna pomoc drogowa, która zajmie się usunięciem uszkodzonego pojazdu.

Główne zadanie jakie spełnia firma świadcząca usługi pomocy na drodze jest oczywiście ściągnięcie z jezdni i odholowanie samochodu, który w wyniku doznanych uszkodzeń nie nadaje się do dalszej jazdy. Jednak to nie wszystko. Wiele firm świadczy usługę, która polega na podstawieniu na miejsce zdarzenia auta zastępczego, którym poszkodowany może kontynuować dalszą jazdę. W takiej sytuacji koszty użytkowania auta zastępczego ponosi sprawca wypadku. Są one opłacane z jego polisy OC.

Firmy tego typu zajmują się także świadczeniem usług o charakterze drobnej pomocy. W przypadku kiedy kierowcę zaskoczy brak paliwa, a od najbliższej stacji dzieli go długi dystans, można liczyć na jego dowóz właśnie ze strony firmy zajmującej się pomocą drogową. Może ona okazać się pomocnicza także w sytuacji zatrzaśnięcia kluczyków w aucie, kiedy należy dokonać awaryjnego otworzenia pojazdu. Usługi pomocy drogowej dostępne na stronie http://pomoc-drogowa-warszawa.supermechanik.pl/ okazują się zatem niezbędne w niespodziewanych utrudnieniach związanych z szeroko pojmowanym ruchem pojazdów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here