Dla szefa lubiącego sportowe auta świetnym prezentem będzie przejazd ulicami miasta Nissanem GTR. Osobom o spokojniejszych usposobieniach warto podarować lot balonem. Dla pasjonatów militariów oryginalnym prezentem będzie przejazd czołgiem.

Prezent dla szefa musi być interesujący oraz dopasowany do jego potrzeb. Należy uważać, aby nie być posądzonym o nadmierną poufałość.

Przejażdżka ulicami miasta Nissanem GTR

Nissan GTR jest jednym z najszybszych sportowych samochodów na rynku. Pojazd ma silnik V6, który ma moc 500 KM oraz podwójne doładowanie. W czasie jazdy po ulicach miasta można poczuć przyspieszenie oraz możliwości tego niesamowitego auta. Przejazd odbywa się po określonej trasie, która została wyznaczona przez organizatora, dzięki temu uczestnik będzie mógł wypróbować auto zarówno na ostrych zakrętach, jak i na autostradzie oraz drodze szybkiego ruchu. Na fotelu pasażera zasiądzie profesjonalny instruktor, który opanował niemal do perfekcji jazdę tym pojazdem. Po skończonym przejeździe uczestnik dostanie również film ze swojej podróży. Na stronie www.go-racing.pl można zakupić voucher, który upoważni użytkownika do skorzystania z atrakcji. Jest to pomysłowy prezent dla szefa, który jest miłośnikiem szybkich aut.

Lot balonem – oryginalny prezent dla osób lubiących ekstremalne doświadczenia

Lot widokowy balonem to świetny prezent zarówno dla osoby, która pasjonuje się baloniarstwem, jak i wszystkich miłośników podniebnych wycieczek. Jest to przeżycie, które gwarantuje niezapomniane emocje. Podczas godzinnego lotu uczestnik będzie miał okazję delektować się niesamowitym widokiem z lotu ptaka. Balon to jeden z najbezpieczniejszych podniebnych środków transportu, a wszystkie loty są prowadzone przez profesjonalnych pilotów. Wycieczka jest realizowana tylko podczas dobrych warunków atmosferycznych. Jest to pomysłowy prezent dla szefa oraz wszystkich osób lubiących ekstremalne doświadczenia.

Jazda czołgiem

Jazda czołgiem to wyjątkowa atrakcja na urodziny dla wszystkich fanów militariów. Uczestnik ma okazję siąść za sterami wysokiej klasy radzieckiej maszyny bojowej. Zanim jednak rozpocznie się przejazd, trzeba poznać budowę czołgu oraz podstawowe zasady bezpieczeństwa. Na trasie uczestnik napotka liczne pagórki, drzewa oraz rowy jednak nic nie stanowi przeszkody dla tego potężnego pojazdu. Na powierzchni 15 hektarów będzie można poczuć się jak prawdziwy żołnierz! Maszyna ma silnik o mocy prawie 600 KM, więc przejazd nią będzie niesamowitym przeżyciem, które z pewnością dostarczy znacznych pokładów adrenaliny. Przejazd czołgiem to niesamowity prezent dla każdego fana nowych wrażeń oraz pasjonatów militariów. Szef otwarty na nowe doświadczenia będzie z pewnością zachwycony takim podarunkiem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here