Do utrzymania porządku w różnych miejscach – biurze, magazynie czy pokoju potrzeba stabilnego, dobrze zaprojektowanego regału. Dzięki niemu można mieć porządek i wszystko na swoim miejscu. Tak naprawdę wybór regałów jest bardzo duży, zawsze więc można dobrać idealny rodzaj. Gdzie jednak najlepiej zakupić taki mebel i jakie rodzaje są do wyboru?

Regały półkowe

Zdecydowanie zawsze warto kupować regały w profesjonalnej firmie – http://regalit.pl, gdyż mamy wtedy gwarancję najlepszej jakości. Przykładem są regały półkowe wykonane ze stali. To sprawia, że są bardzo odporne na wszelkie uszkodzenia. Mają zastosowanie w wielu miejscach: magazynach, salonach, warsztatach samochodowych czy zakładach produkcyjnych. Takie regały zapewniają, że praca będzie lepsza, a składowanie i przechowywanie różnych przedmiotów bezproblemowe. Szybko odnajdziemy szukany przedmiot, nie będziemy więc musieli tracić na to czasu.

Regały paletowe

Bardzo często wykorzystywane są też regały paletowe, dzięki nim – jak sama nazwa wskazuje – możemy składować ładunki na paletach. W sklepie Regalit znajdziemy tego rodzaju produkty, a zatrudnieni tam pracownicy pomogą dobrać odpowiedni typ, aby wszystko dobrze pasowało. W takiej sytuacji uwzględnia się różne kwestie, jak wielkość magazynu czy rodzaj wózka widłowego, który będzie je obsługiwał, dzięki czemu wybrany model będzie dokładnie pasował.

Regały wspornikowe

Ten rodzaj regałów stosuje się do ładunków wielkoformatowych, takich jak tarcica, rury czy profile stalowe. Żeby je obsługiwać, musimy mieć wózek widłowy, ale nie zawsze, bo niskie i lekkie regały możemy też obsługiwać ręcznie. Do wyboru są regały obsługiwane jednostronnie, jak i obustronnie. Ciekawostką jest też to, że można rozbudować model jednostronny w obustronny. W tym celu musimy po prostu wymienić jego podstawę (stopę).

Inne rodzaje

To oczywiście część tego, co można znaleźć w sklepie Regalit. Dostępne są bowiem inne regały, które będą przydatne w różnych sytuacjach. Są na przykład typowo przeznaczone do przechowywania felg i opon, czyli idealne dla wulkanizatora. Są dostępne regały specjalistyczne, z zadaszeniem czy wielopoziomowe. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, co najbardziej jest potrzebne.

Pamiętajmy, że nie ma nic bardziej solidnego i sprawdzonego do przechowywania niż regały. Porządkują one pracę, sprawiając, że w zakładzie pracy panuje ład, tak bardzo pomagający w codziennych zadaniach. Każdy pracownik na pewno to doceni, bo dzięki temu rozwiązaniu praca jest bardziej komfortowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here