Kompleksowe wyposażenie dla branży gastronomicznej

0
1351

Branża gastronomiczna jest jedną z najbardziej rozwiniętych i nadal podlega dynamicznym zmianom – do tradycyjnych lokali, takich jak restauracje, bary i kawiarnie, dołączają nowe. Nikogo nie dziwi już obecność pizzerii, czy fast foodów – a dołączają do nich kolejne – np. burgerownie czy food-trucki. Branża gastronomiczna to także placówki żywienia zbiorowego, takie jak stołówki: szkolne, hotelowe, szpitalne, zakładowe – i można jeszcze długo wymieniać kolejne podmioty. Co je łączy? Konieczność korzystania z różnorodnego wyposażenia, sprzętów i akcesoriów, niezbędnych do prowadzenia działalności gastronomicznej.

Meble, urządzenia i akcesoria 

Każdy, kto prowadzi działalność gastronomiczną, zdaje sobie sprawę z tego jak istotna jest możliwość korzystania ze sprzętu najwyższej jakości, który okaże się niezawodny przez wiele lat. To zarówno te elementy wyposażenia, które są uniwersalne dla całej branży, jak i sprzęt adresowany do lokali specjalizujących się w określonej działalności (np. kawiarnie, lodziarnie).

Kompleksowe wyposażenie dla branży gastronomicznej – podstawowe i specjalistyczne – oferuje hurtownia gastronomiczna Horecapolska. HoReCa to skrótowe określenie branży, funkcjonujące globalnie. Oznacza: Hotele, Restauracje i Catering.

Firma Horeca Polska ma natomiast gotową “odpowiedź” na wszystkie potrzeby każdego lokalu gastronomicznego – mniejszego, większego, nowego, jak i prowadzącego już działalność, którą chce rozwijać.

Oferta dotyczy zarówno kuchni (pełne wyposażenie – od naczyń, drobnego sprzętu, takiego jak deski do krojenia, chochle, ociekacze) przez urządzenia gastronomiczne: kuchenki, piece konwekcyjno-parowe, lodówki, roboty kuchenne, meble ze stali nierdzewnej, po odzież dla kucharzy i kelnerów.

Horeca Polska może zaproponować wszystkim zainteresowanym klientom działającym w branży gastronomicznej tak dogodne warunki współpracy m.in. dlatego, że dysponuje swoim własnym magazynem.

Menu i serwis

Profesjonalne urządzenia, meble, naczynia i inne akcesoria, niezbędne do pracy w kuchni każdego lokalu gastronomicznego, elementy tworzące ekspozycję (np. lady, witryny, stojaki itp.) i odzież dla kelnerów oraz innych pracowników pracujących zarówno na zapleczu lokalu, jak i frontem do klienta – wszystko to znajdziemy w Horeca Polska.

Firma, dbając o rozwój własnej marki, oferuje jedynie sprawdzony asortyment, najwyższej jakości, cieszący się uznaniem wielu klientów. Cały czas proponowane są również nowości i atrakcyjne promocje.

Branża HoReCa jest jedną z najbardziej wymagających, dlatego wszystkie firmy działające w jej ramach – zarówno same lokale, jak i producenci sprzętu gastronomicznego oraz podmioty zajmujące się dystrybucją i sprzedażą wyposażenia, muszą być zawsze na bieżąco ze zmianami –  nie tylko w ujęciu krajowym, ale również globalnym.

Współczesny świat łączy w sobie na nowo odkrywaną wartość kultur lokalnych z globalnymi modami – a wszystko to, szczególnie w większych miastach, mamy dosłownie na wyciągnięcie ręki. Trend ten najlepiej widać właśnie w branży gastronomicznej. W jednym mieście może funkcjonować z powodzeniem wiele lokali, reprezentujących kuchnie świata, jak i tradycję lokalną.

Co się z tym wiąże? Stale zmieniające się zapotrzebowanie na różnorodny sprzęt. Kto “trzyma rękę na pulsie” i jest w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązania – ten ma szansę na sukces. Z tego założenia wychodzi Horeca Polska – oferując pełny zakres wyposażenia dla różnych podmiotów aktywnych w branży gastronomicznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here