Wymarzonym prezentem dla miłośnika fotografii czy malarstwa będzie profesjonalny kurs artystyczny. W trakcie zajęć uczestnik nauczy się, np. wykonywania zdjęć w różnych warunkach oraz obsługi aparatu bądź techniki malowania farbami wodnymi czy ołówkiem. Kobiecie zainteresowanej modą i najnowszymi trendami można podarować spotkanie ze stylistką.

Jaki prezent dla dziewczyny, która interesuje się modą i makijażem?

Spotkanie ze stylistką

Ciekawym pomysłem na prezent dla dziewczyny, siostry czy koleżanki jest pakiet stylizacyjny, w skład którego wchodzi spotkanie z profesjonalnym kreatorem wizerunku. Osoba obdarowana zostaje poddana analizie kolorystycznej, która pomoże dobrać odpowiednie kolory garderoby. Stylista dokona również analizy sylwetki i wytłumaczy, jakie ubrania nosić, by ukryć mankamenty urody, a podkreślić jej zalety. Nieodłącznym elementem spotkania ze stylistą jest również przegląd szafy. Prezent-przeżycie to dobry pomysł na prezent dla niej, zwłaszcza jeśli dziewczyna interesuje się modą i zależy jej na dobrym wyglądzie. Oryginalnym upominkiem są także zakupy ze stylistką. Voucher można podarować osobie, która chciałaby coś zmienić w swoim wyglądzie, nie ma czasu śledzić modowych trendów lub po prostu ma problem z doborem odpowiedniej dla niej garderoby.

 Indywidualna lekcja makijażu

Na dobry wygląd, oprócz dobrze skrojonych ubrań, wpływa także makijaż. Sztuka wykonywania make-upu nie zawsze jest czymś oczywistym, dlatego niektóre kobiety mają z tym problem. Indywidualna lekcja makijażu to rewelacyjny pomysł na prezent dla dziewczyny, która ceni sobie dobry wygląd i chciałaby poznać tajniki malowania twarzy, by umieć w subtelny sposób podkreślać atuty własnej urody.

Koszula uszyta na miarę

Pomysłem na prezent dla niego może być podarowanie mu koszuli uszytej na miarę. To wyjątkowy upominek zwłaszcza dla mężczyzn, którzy na co dzień mają problem z dobraniem odpowiedniego rozmiaru bądź kroju. Osoba obdarowana voucherem umawia się pod wskazanym przez siebie adresem na wykonanie projektu koszuli oraz pobranie wymiarów. Na wykonanie odzieży czeka się około 3 tygodni.

Upominek dla miłośnika fotografii

Typowy kurs fotografii obejmuje podstawy obsługi aparatu oraz naukę wykonywania zdjęć w różnych warunkach. Zajęcia mogą odbywać się w studiu bądź w plenerze. Szkolenie jest połączeniem teorii oraz praktyki i stanowi oryginalny pomysł na prezent. Voucher na kurs ucieszy zarówno osobę, która interesuje się fotografią i chciałaby poznać możliwości swojego aparatu, jak również każdego kto chciałby nauczyć się robić lepsze zdjęcia. W zależności od zainteresowań osoby obdarowywanej, można jej zafundować ukierunkowany kurs, np. tylko na robienie zdjęć w plenerze, fotografowanie przyrody i krajobrazu bądź wykonywanie fotografii portretowych w studiu.

Inspiracje na prezent dla miłośnika malarstwa

Kurs malarstwa to wymarzony prezent dla osoby, która interesuje się malowaniem i rysowaniem. Upominek można ofiarować także osobie lubiącej spędzać czas w kreatywny sposób bądź chcącej podszkolić swoje dotychczasowe umiejętności. Kursy obejmują np.: techniki malowania farbami wodnymi, rysunku architektonicznego czy szkicowania ołówkiem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here