Zamiast tradycyjnych prezentów, jak kosmetyki, biżuteria książki czy gadżety, przyjaciółce na urodziny można ofiarować wyjątkowe przeżycie. Na liście użytecznych upominków popularnością cieszą się: lekcje tańca na rurze, kurs kuchni wegańskiej oraz słodkie warsztaty cukiernicze, degustacje czekolady i herbat z całego świata.

Kreatywne prezenty na urodziny – warsztaty cukiernicze i słodkie degustacje

Voucher na warsztaty cukiernicze można kupić przez internet np. na stronie superprezenty.pl. Największą popularnością cieszą się zajęcia z wyrobu czekolady, lizaków i cukierków. Na części teoretycznej poznaje się proces powstawania słodkości, ich ozdabiania i pakowania. Na praktycznych zajęciach można zaprojektować i wykonać własną tabliczkę czekolady lub cukierki i zabrać je potem do domu.

Pomysłem na oryginalny prezent dla przyjaciółki jest także degustacja belgijskiej czekolady, np. ze świeżymi truskawkami. W gorącym czekoladowym fondue wystarczy maczać owoce i rozkoszować się ich wyjątkowym smakiem. Przyjaciółce można też ofiarować degustację połączoną z pokazem najsłynniejszych herbat na świecie, np. czarnej, zielonej, białej i turkusowej.

Jaka niespodzianka na urodziny dla przyjaciółki, która jest weganką?

Miłośniczce bezmięsnych posiłków przypadnie do gustu kurs kuchni wegańskiej. Warsztaty przeznaczone są dla osób zainteresowanych odżywianiem się metodą wegan, ale także chcących jeść lekko i zdrowo. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego szefa kuchni i składają się z wykładu teoretycznego oraz przyjemnej części praktycznej. Voucher na warsztaty kulinarne to oryginalny pomysł na prezent dla koleżanki, która chce poszerzyć swoją wiedzę na temat własnej diety, aby była zdrowa i smaczna.

Prezent dla przyjaciółki aktywnej fizycznie

Przyjaciółce, która lubi ćwiczyć, a przede wszystkim tańczyć, można ofiarować lekcję tańca na rurze. To wyjątkowe doświadczenie zarówno dla ciała, jak i duszy. Na zajęcia z pole dance można chodzić zamiast fitnessu lub aerobiku. Ćwiczenia na rurze wzmacniają mięśnie, pięknie modelują sylwetkę oraz poprawiają nastrój. Pierwsze zajęcia uczą podstawowych obrotów i chwytów. Mogą okazać się doskonałym początkiem nowej pasji i zainteresowań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here