Na Twoim koncie brakuje już pieniędzy, a wraz z nowym rokiem pojawiły się dodatkowe wydatki, które musisz pilnie opłacić? Nie chcesz pożyczać gotówki od bliskich osób i szukasz rozwiązania, które nie nadszarpnie Twojego portfela? Kredyt gotówkowy jest dokładnie tym czego szukasz. Minimum formalności, szybki dostęp do pieniędzy i co najważniejsze, brak konieczności określania celu w jakim wykorzystasz pieniądze. To warunki, które coraz częściej przekonują Klientów banków, że to właśnie najlepsze rozwiązanie wielu problemów finansowych.

Na Twoim koncie brakuje już pieniędzy, a wraz z nowym rokiem pojawiły się dodatkowe wydatki, które musisz pilnie opłacić? Nie chcesz pożyczać gotówki od bliskich osób i szukasz rozwiązania, które nie nadszarpnie Twojego portfela? Kredyt gotówkowy jest dokładnie tym czego szukasz. Minimum formalności, szybki dostęp do pieniędzy i co najważniejsze, brak konieczności określania celu w jakim wykorzystasz pieniądze. To warunki, które coraz częściej przekonują Klientów banków, że to właśnie najlepsze rozwiązanie wielu problemów finansowych. Jeżeli nie masz pewności, że chcesz podpisać umowę kredytową, koniecznie przeczytaj ten artykuł i sprawdź czy atuty kredytu na dowolny cel spełniają Twoje wymagania.

Uproszczone formalności
Jeżeli myślisz, że kredyt w banku to szereg papierów które musisz wypełnić, a pieniądze otrzymasz dopiero po kilku dniach, jesteś w błędzie. Kredyt gotówkowy wymaga wypełnienia tylko podstawowego formularza i dostarczenia zaświadczenia o stałym dochodzie i jego wysokości lub w wielu przypadkach wyłącznie osobistego oświadczenia o zarobkach. W ciągu ostatnich lat ilość formalności związana z tym zadłużeniem została drastycznie zminimalizowana, dzięki czemu możliwe jest szybkie wydanie wniosku kredytowego, co powoduje, że umowę kredytową można podpisać nawet w ciągu jednego dnia. To samo dotyczy wypłaty środków, większość banków wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów, którym zależy na czasie wypłaty i pieniądze dostępne są tuż po zawarciu umowy.

Minimum kosztów
Kredyt gotówkowy wypada pod względem finansowym znacznie korzystniej niż pożyczka w parabanku. Poza oprocentowaniem nominalnym trzeba pamiętać o prowizji oraz opłacie przygotowawczej. Nie są to jednak wysokie koszta, a miesięczne raty można obniżyć, wybierając dłuższy okres kredytowania. Ogromnym atutem jest dostęp do informacji na temat Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania. Możesz porównując kredyty między sobą zdecydować się na ofertę, która będzie wiązała się z mniejszą ilością opłat. Parabanki choć zachęcają wypłatą pieniędzy nawet w ciągu kilku minut wiążą się ze znacznie wyższymi opłatami, szczególnie dodatkowymi, które nie zawsze są jasne dla pożyczkobiorcy w momencie podpisywania umowy.

Wybierz najlepszy kredyt
By poznać oferty banków w krótkim czasie, warto skorzystać z dostępnych narzędzi finansowych. Na kredytomania.eu znajdziesz darmowy ranking kredytów gotówkowych. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut, a poznasz warunki kilkunastu zadłużeń, dostępnych w bankach, działających na terenie kraju. Możesz porównać całkowity koszt kredytu, okres kredytowania, maksymalną wartość zobowiązania, a także pozostałe warunki okołokredytowe. Każdy z tych szczegółów może mieć znaczny wpływ na zaciągnięcie i spłatę kredytu. Pomoże Ci to podjąć decyzję w krótkim czasie, w dodatku mając świadomość obowiązków, jakie czekają na kredytobiorcę. Unikniesz zbyt wysokich rat, a spłata kredytu stanie się mniej ryzykowna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here