Nie przepłacaj, wybierz niedrogą i szybką przesyłkę pocztową – Pocztex Kurier48

0
1289

Usługi pocztowe kojarzą się z długim czasem oczekiwania na dostarczenie i zagubionymi przesyłkami. Nie musi to jednak wyglądać w ten sposób, wystarczy wybrać odpowiednią opcję, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Szybkość, bezpieczeństwo i sprawne dostarczenie paczki nie jest zarezerwowane wyłącznie dla dużych firm kurierskich. Jak wybrać odpowiednią usługę pocztową i na co zwracać uwagę?

Dlaczego warto wybrać przesyłkę pocztową?

Przesyłka pocztowa jest rozwiązaniem, które często wybierają klienci ze względu na niewysokie koszty. To one sprawiają, że jest to jedna z najkorzystniejszych ofert na rynku. Prym wiedzie Pocztex Kurier48 – usługi te charakteryzuje wygoda, a także oszczędność czasu i pieniędzy. Kurier odbierze paczkę z wybranej przez klienta lokalizacji i dostarczy ją do punktu docelowego. Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że firma daje możliwość wykonania tejże usługi w każdy dzień roboczy, ale również w sobotę, w dogodnych dla klienta godzinach. W innych firmach kurierskich wiązałoby się to z wysoką opłatą dodatkową.

Przesyłki można nadawać przez platformę Epaka.pl lub w punkcie stacjonarnym Poczty Polskiej, w standardowych godzinach pracy, także w soboty. Doręczenie paczki powinno nastąpić najpóźniej trzeciego dnia roboczego po jej nadaniu. W systemie zostanie wygenerowany specjalny kod śledzący, który umożliwia zlokalizowanie przesyłki i sprawdzenie przewidywanego terminu jej odebrania. Można zdecydować się także na dodatkowo płatne usługi takie jak: doręczenie do konkretnej godziny, pobranie, potwierdzenie doręczenia lub wieczorny odbiór.

Ile kosztuje nadanie przesyłki?

Koszt nadania przesyłki wynosi od 16 do 26 zł za paczkę do 10 kg. Rzeczy ważące do 1 kg można wysyłać także w kopercie. Jeśli waga waha się pomiędzy 20 kg a 30 kg, koszt zwiększa się do około 50 zł. Ceny usług dodatkowych, które może wykupić klient, mieszczą się w przedziale od 4 do 25 zł. Jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych możliwości na rynku, spełniająca oczekiwania klientów indywidualnych oraz biznesowych, którzy nadają większe ilości paczek.

Przesyłkę pocztową można nadać za pośrednictwem serwisu Epaka.pl, co dodatkowo zmniejszy formalności i usprawni proces. Daje to możliwość zamówienia kuriera pod wskazany adres lub osobiste dostarczenie paczki do jednego ze 150 punktów stacjonarnych na terenie całego kraju. Największym atutem tego rozwiązania jest jego niska cena. Każdy klient tejże platformy już przy pierwszym zamówieniu może spodziewać się przystępnych cen. Nie jest wymagana deklaracja na większe ilości przesyłek, a każde zgłoszenie, nawet pojedynczej paczki, traktowane jest priorytetowo i na dobrych warunkach cenowych. Na stronie znajduje się cały wachlarz rozwiązań, ceny usług i dodatkowe opcje, a system jest niezwykle prosty i intuicyjny. Można także liczyć na pomoc pracowników Epaki i bezpłatne materiały do zapakowania przesyłki w punktach stacjonarnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here