Pożyczka bez zaświadczeń

Zdarzają się sytuacje, kiedy kredyt gotówkowy jest dla klienta niedostępny. Wówczas z pomocą przychodzą wszelkiego rodzaju pożyczki pozabankowe. Z reguły o tego typu produkty starają się osoby, które poszukują kredytu bez formalności, czyli sprawdzania w różnego rodzaju rejestrach jak BIK i KRD. Aby otrzymać pożyczkę na dowód wystarczy:

1) Wybrać kwotę pożyczki oraz okres spłaty

2) Wypełnić wniosek

3) Poczekać na decyzję pożyczkową

4) W przypadku pozytywnej decyzji, pieniądze trafiają na konto

Każda osoba, która chce uzyskać kredyt w banku – w szczególności na dużą kwotę – musi Pożyczka bez zaświadczeńspełnić podstawowe wymagania. Szczegółowo weryfikowane są zaświadczenia o zatrudnieniu oraz zarobkach (dochodach w czasie ostatnich kilku miesięcy). pierwszej kolejności z pomocy tych firm powinien skorzystać klient, który nie ma stałego bądź udokumentowanego dochodu. Instytucje wymagające potwierdzenia źródła utrzymania nie będą bowiem skłonne udzielić mu pożyczki i najprawdopodobniej jego wniosek zostanie z miejsca odrzucony.

Minimum formalności i krótki czas oczekiwania na decyzję

Prosta pożyczka bez zaświadczeń stanowi najłatwiejszy sposób, aby uzyskać pieniądze na dowolny cel. Tego typu pomoc finansowa jest udzielana bez poręczycieli i opłat wstępnych, a co więcej, do jej otrzymania nie potrzeba przedstawiania żadnych dokumentów tj. zaświadczenie o comiesięcznych dochodach czy umowy o pracę.

Pożyczka bez zaświadczeń na dowód

Obecnie wiele pożyczek można dostać od ręki – jedynie na dowód osobisty i bez dodatkowych zaświadczeń.

  1. Hapipożyczki– Do otrzymania pieniędzy z hapipożyczki wystarczy: dowód osobisty, telefon i konto w banku.
  2. Rapida Money- Pożyczkę otrzymujemy w całości online – bez wychodzenia z domu.
  3. Ferratum Bank- nie wymaga od swoich Klientów zaświadczeń o dochodach. Wystarczy dowód osobisty, telefon oraz konto banku.
  4. Profi Credit- bez zaświadczeń o dochodach otrzymamy do 9 000 zł.
  5. Provident- To jedna z najpopularniejszych pożyczek ratalych dostępnych przez Internet.
  6. Vippo- Wystarczy: ważny dowódo osbisty oraz telefon komórkowy.

Pożyczka na dowód to możliwość otrzymania szybkiej gotówki przez internet bez zaświadczeń i formalności. Szybkie pożyczki na dowód udzielane są przez pozabankowe instytucje pożyczkowe i wymagają jedynie złożenia prostego wniosku pożyczkowego drogą online w oparciu o dane zawarte w dowodzie osobistym. Czas rozpatrywania wniosku o pożyczkę na dowód trwa zazwyczaj od 48-72 godzin – w porównaniu do tradycyjnych kredytów, to bardzo szybko. Ważnym aspektem przy udzielaniu pożyczek na dowód jest oprocentowanie. Szybkie kredyty zazwyczaj mają wyższe oprocentowanie od tych rozpatrywanych w standardowej procedurze. W większości przypadków nie interesuje pożyczkodawców skąd tak na prawdę pożyczkobiorca bierze pieniądze na życie. Ryzyko udzielenia pożyczki podejmują natomiast wyłącznie na podstawie deklaracji pożyczkobiorcy i informacji z baz dłużników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here