Firmy pożyczkowe są w stanie udzielić pomocy finansowej swoim Klientom dosłownie ekspresowo, bo już nawet w ciągu kilkunastu minut. To jedna z największych różnic, a zarazem ogromna zaleta pożyczek udzielanych poza bankami. Złożenie wniosku o zadłużenie wymaga wyłącznie podstawowych informacji na temat usługobiorcy, a wypłata środków jest zrealizowana tuż po podpisaniu umowy. Z tak ekspresowej pożyczki będą zadowolone z pewnością osoby, które pilnie potrzebują pieniędzy i nie mogą czekać nawet kilku dni na to by załatwić wszystkie formalności w banku. Pożyczka Ekspresowa pomoże pokryć zarówno niewielkie wydatki, jak i przedsięwzięcia wymagające większego wkładu finansowego, ponieważ kwota maksymalna jest jedną z najwyższych na rynku.

Rodzaje pożyczek

Istnieją dwa szczególne rodzaje umowy pożyczki: bankowa i konsumencka. W przypadku pożyczki bankowej dodatkowo stosuje się przepisy prawa bankowego. Przedmiotem tej Pożyczka ekspresowaumowy mogą być wyłącznie pieniądze. Jest to umowa odpłatna – biorący zwraca określoną kwotę powiększoną o odsetki. Bank dający pożyczkę stosuje różne zabezpieczenia w spłatach oraz oprocentowania. Pożyczka to, jak sama nazwa wskazuje, pożyczenie pieniędzy od podmiotu, który odpowiednią kwotą dysponuje, oczywiście na ściśle określonych warunkach. Nie trzeba określać celu, na jaki środki finansowe zostaną przeznaczone, , teoretycznie nie trzeba również określać warunków spłaty. Warto znacz znaczenie słów i wyrażeń, które w ofercie pożyczki. Jednym z nich jest w zasadzie nie słowo, a skrót – RRSO. RRSO to w rozwinięciu Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to nic innego jak liczba (wyrażona najczęściej w procentach), która mówi o tym, jaki jest pełny koszt kredytu konsumenckiego czy pożyczki.

Jak dostać Pożyczkę Ekspresową

Aby otrzymać pieniądze, należy wykonać trzy kroki:

  1. Wypełnij formularz kontaktowy.
  2. Pracownik Banku oddzwoni do Ciebie w ciągu maks. 30 minut, przedstawi szczegóły oferty oraz koszt pożyczki i zaprosi Cię na spotkanie w oddziale Banku.
  3. Po akceptacji wniosku o pożyczkę, w oddziale Banku podpiszesz umowę, a Bank przeleje pieniądze na Twoje konto.

Jeśli decydujemy się na takie rozwiązanie po raz pierwszy, trzeba po prostu poświęcić trochę czasu i wybrać najlepszą i najbezpieczniejszą z opcji. Dokładne sprawdzenie oferty i zrozumienie wszystkich jej elementów pozwoli uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Oprocentowanie Pożyczki Ekspresowej jest zmienne. Istnieje możliwość otrzymania pożyczki na lepszych warunkach, ponieważ bank często wprowadza promocje. Prowizja może być kredytowana. W tej sytuacji zobowiązanie z tego tytułu zostanie dopisane do kwoty kredytu. Na rynku jest obecnie mnóstwo parabanków, jak Wonga, TakTo, OK Money, Ekspres Kasa, Filarum, VIA SMS, Visset, Zaimo, BigCredit, LenOn, OK Money, MiniCredit, Łatwy Kredyt, Kyzoo, Panda Money, Smart, Net Gotówka, Provident, Unichwilówka czy Kasomat, Vivus, Pożyczkomat, Kobieta z Kasą, Motopożyczka, Soho Credit, Net Credit.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here