Ranking kredytów gotówkowych

Kredyty gotówkowe to jedne z najpopularniejszych produktów bankowych, które zaciągamy coraz częściej. Liczba ich zwolenników stale rośnie głównie ze względu na łatwość ich pozyskania oraz atrakcyjne warunki. Dodatkowo biorąc taki kredyt, nie musimy wyjawiać celu, na jaki chcemy przeznaczyć pozyskane środki.

Aby znaleźć jak najlepszą ofertę na rynku, warto przejrzeć ranking kredytów gotówkowych 2000 zł dostępny na https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe. Dzięki takiemu zestawieniu bez problemu porównamy dostępne oferty i wybierzemy tę, która przyniesie nam jak najwięcej korzyści. Współcześnie taki ranking kredytów gotówkowych jest dostępny online na wyciągnięcie ręki. Sprawdźmy, które banki proponują najlepsze warunki.

Na co możemy przeznaczyć kredyt gotówkowy 2000 zł?

Biorąc kredyt gotówkowy, nie musimy przedstawiać bankowi celu wydatkowania środków. Jest to znaczna różnica, która wyodrębnia tego typu produkt od kredytów celowanych, np. hipotecznych lub na zakup auta. Dzięki temu proces udzielania zobowiązania jest zdecydowanie ułatwiony, a my nie musimy dopełniać wielu formalności, które często zajmują wiele czasu i wymagają sił. Kredyt gotówkowy 2000 zł w wielu przypadkach jest dla nas swoistym ratunkiem. Zwłaszcza jeśli pilnie potrzebujemy gotówki na niespodziewane wydatki w związku z leczeniem, naprawa auta czy usunięciem awarii. Często decydujemy się także na zaciągnięcie go, gdy chcemy przeprowadzić generalny remont mieszkania, wyposażyć dom lub wyjechać na wymarzony urlop. Pamiętajmy, że kredyt gotówkowy 2000 może znacznie podbudować nasz budżet, gdy danego miesiąca zwyczajnie zabrakło nam środków do życia. Jest to często stosowany sposób przez osoby prowadzące działalność, z której dochody nie są stabilne lub klientów pracujących w oparciu o umowę cywilnoprawną. Jednocześnie warto wziąć pod uwagę fakt, że taki kredyt wcale nie musi wiązać się z wysokimi kosztami. Nie musimy więc obawiać się, że zaciągnięcie go spowoduje większe kłopoty finansowe, jeśli zdecydujemy się na dobrą ofertę. Taką możemy znaleźć w zestawieniu, jakim jest ranking kredytów gotówkowych.

Co to jest ranking kredytów gotówkowych 2000 zł?

Czym jest ranking raczej wie każdy z nas. W końcu większość korzysta z tego typu możliwości na co dzień, np. chcąc zakupić dobrej jakości sprzęt do pracy. Rankingi pozwalają nam zapoznać się z aktualnymi ofertami na rynku, które jednocześnie proponują najlepsze na dany moment warunki. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku rankingu kredytów gotówkowych, w którym znajdziemy nie tylko listę najtańszych ofert, ale także dodatkowe szczegóły na temat warunków i kosztów kredytowania. Skorzystanie z rankingu nie wymaga specjalnej wiedzy i umiejętności. Zazwyczaj jest on dostępny w formie porównywarki (sprawdź Totalmoney.pl), w której na stronie www wpisujemy kwotę, którą chcemy pożyczyć i okres spłaty. Na podstawie takich danych w zaledwie kilka sekund otrzymujemy listę banków wraz z informacjami o ofertach kredytów. W ten sposób zyskujemy pewność, że wyświetlone produkty są dopasowane do naszych kryteriów i możliwości finansowych.

Ranking kredytów gotówkowych 2000 zł z 3-miesięcznym okresem spłaty

3. PKO BANK POLSKI — Kredyt gotówkowy Mini Ratka

PKO BP proponuje konsumentom zaciągnięcie Mini Ratki w kwocie 2000 zł na okres 3 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 7,20%, RRSO 150,49%, a prowizja banku to 12,99%. Miesięczna rata do spłaty to 775,40 zł, a całkowita kwota do zapłaty to 2326,19 zł. PKO BP umożliwia wzięcie kredytu bez konieczności wykupienia ubezpieczenia. Jest ono jednak możliwe do dokupienia. W przypadku chęci ubezpieczenia kredytu, wynosi ono 0,35% kwoty pożyczki. Suma odsetek, które spłacisz w całym okresie kredytowania to 27,62 zł.

2. SANTANDER BANK POLSKA Kredyt gotówkowy

W Santander Banku możemy zaciągnąć pożyczkę w kwocie 2000 zł na okres 3 miesięcy, której oprocentowanie wynosi 7,13%, a prowizja 6,10%. RRSO to 53,55%, a miesięczna rata do spłaty wynosić będzie 715,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty wynosi 2147,28 zł, a suma odsetek w okresie kredytowania to 25,28 zł. Ubezpieczenie kredytu nie jest obowiązkowe, w przypadku wykupienia bank ustala kwotę w zależności od okresu trwania polisy, sumy ubezpieczenia oraz wieku klienta. Kwota składki ubezpieczeniowej jest doliczana do kwoty kredytu, a płatność jest jednorazowa w momencie uruchomienia pożyczki.

ALIOR BANK Kredyt gotówkowy — Pożyczka internetowa

Alior Bank proponuje konsumentom kredyt gotówkowy 2000 zł z 3-miesięcznym okresem spłaty i 7,19% oprocentowaniem. Prowizja banku wynosi tylko 3%, a RRSO to jedynie 28,38%. Nie da się ukryć, że oferta ta znacznie wyróżnia się atrakcyjnością warunków na tle pozostałych. Miesięczna rata to 694,91 zł, a całkowita kwota, jaką przyjdzie nam spłacić, wynosi 2084,73 zł. Ubezpieczenie nie jest konieczne.

Jak widać, najatrakcyjniejsze warunki kredytowania proponuje Alior Bank, w którym możemy zaciągnąć pożyczkę gotówkową bez wychodzenia z domu. Wniosek składamy w pełni przez internet na stronie www, wypełniając pola, w których wpisujemy niezbędne informacje. Nie musimy także dopełniać wielu formalności, dzięki czemu proces zostaje maksymalnie przyspieszony.

Ranking kredytów gotówkowych 2000 zł z dłuższym okresem spłaty?

Pamiętajmy, że kredyt gotówkowy 2000 zł możemy zaciągnąć także na dłuższy okres czasu. Możliwe jest nawet wnioskowanie o pożyczkę, której spłata rozłożona zostaje na 36, 48, a nawet 60 miesięcy i więcej. Decydując się na taką ofertę, będziemy płacić ratę miesięczną mniej więcej w kwocie 50 zł. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie mają zbyt wysokich dochodów, a pilnie potrzebują dodatkowych środków. Taka kwota nie zburzy znacznie budżetu domowego, a też jej spłata nikomu nie powinna sprawić problemów. Ranking kredytów gotówkowych 2000 zł z pewnością pomoże nam znaleźć opcję, której warunki będą w pełni spełniać nasze potrzeby i będą zgodne z możliwościami finansowymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here