Rozlicz swoje zeznanie podatkowe z Niemiec przez Internet

Z racji bliskości granicy, Niemcy są atrakcyjnym kierunkiem wyjazdów Polaków w celach zarobkowych. Wielu z nich, którzy pochodzą z miejscowości przygranicznych, codziennie przedostaje się za naszą zachodnią granicę, ale mieszka w Polsce. Co wpływa na to, że jest to tak kraj atrakcyjny? Z pewnością wysokość zarobków. Nawet kilkumiesięczny pobyt w Niemczech pozwoli na godne życie przez resztę w roku w Polsce. Wyjeżdżają zarówno Polski, jak i Polacy. Często są to zajęcia w postaci opieki nad osobami starszymi, pracami na budowie lub przy zbiorach owoców. Ci, legalnie pracujący, mogą co roku liczyć na zwrot podatku z zagranicy.

My zajmujemy się formalnościami, a Ty otrzymasz pieniądze

Rozliczenie podatku z Niemiec w Polsce przebiega sprawnie z pomocą ekspertów. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy muszą mieć pojęcie o podatkach zagranicznych. Jeśli masz problem z wypełnieniem formalności, skontaktuj się z naszym doradcą, który krok po kroku podpowie Ci, co zrobić, aby otrzymać zwrot podatku z Niemiec.

Trzy proste kroki wystarczą, abyś mógł cieszyć się z dodatkowych pieniędzy i mieć spokojną głowę. Wejdź na https://borsukpodatki.pl/, pobierz formularze, wypełnij je i odeślij z powrotem do biura rachunkowego Borsuk Podatki. Korzystaj z przysługujących Ci ulg i odzyskaj 100% nadpłaconego podatku. 

Z nami otrzymasz zwrot podatku nawet w 6 tygodni

Wszystkie osoby, które pracowały w Niemczech legalnie, mogą ubiegać się o zwrot podatku. Pracodawca odprowadzał za nich składki na rzecz podatku dochodowego. Natomiast podatnicy otrzymują po zakończeniu pracy tzw. Lohnsteuerkarte, czyli kartę podatkową, na której widnieją wszystkie informacje dotyczące wynagrodzenia. To na jej podstawie wypełniane jest zeznanie podatkowe, które trafia później do Finanzamt – urzędu skarbowego. System podatkowy w Niemczech dopuszcza możliwość rozliczenia podatków wstecz, maksymalnie do 4 lat. 

Rozliczanie podatku z Niemiec – nie przegap terminów 

Dzięki współpracy z biurem Borsuk Podatki masz pewność, że Twoje zeznanie podatkowe zostanie dostarczone na czas. Wszystkie wnioski należy złożyć w urzędzie skarbowym do dnia 31 maja. Dla spóźnialskich wysyłane jest pisemne przypomnienie z nowym terminem dostarczenia zeznania podatkowego. Jednak, jak i on nie zostanie dotrzymany przez podatnika, Finanzamt nałoży na niego wysoką karę pieniężną. Nie pozwól na to. Skontaktuj się z naszymi doradcami podatkowymi i otrzymaj zwrot podatku. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here