Szukając profesjonalnego trenera personalnego

Wysportowana sylwetka i doskonałe samopoczucie, dzięki pomocy trenera personalnego.

Żyjemy w czasach, gdzie bardzo duży nacisk kładzie się na kwestie związane z naszym wyglądem zewnętrznym, na który składa się nie tylko zadbany i schludny strój oraz modne dodatki, czy nienaganna fryzura. Obecnie coraz więcej z nas pragnie móc cieszyć się wysportowaną i szczupłą, można powiedzieć ,,plażową sylwetką”. Bardzo często nie wiemy jednak od czego zacząć? Czujemy się zagubieni, chcielibyśmy cos w swoim życiu zmienić, a jednocześnie nie mamy wystarczającej wiedzy o tym jak prawidłowo trenować oraz jaki zestaw ćwiczeń wykonywać, aby osiągnąć swój wymarzony cel. Układanie jadłospisu z uwzględnieniem indywidualnego zapotrzebowania energetycznego oraz wszystkich makroskładników wydaje nam się być ,,czarną magią”. Na szczęście w takich momentach bezradności – z pomocą przychodzi nam trener i dietetyk https://www.pawelgluchowski.pl/.

Spersonalizowane treningi oraz indywidualnie dopasowana dieta kluczem do sukcesu.

Indywidualny trener przeprowadzi z nami bardzo szczegółowy wywiad, w którym zapyta o nasz treningowy cel. Nie musi to być w każdym przypadku utrata zbędnych kilogramów. Bardzo często wielu z nas chce po prostu zbudować „beztłuszczową masę mięśniową”, wyrzeźbić swoją sylwetkę lub wyrównać jej proporcje. Mający na swoim koncie mnóstwo sukcesów, trener Paweł, podchodzi do każdego ze swoich podopiecznych w sposób indywidualny. Komponuje jadłospis pod kątem zapotrzebowania kalorycznego oraz wszystkich niezbędnych składników pokarmowych, jednocześnie biorąc pod uwagę nasze preferencje kulinarne oraz fakt, czy lubimy spędzać dużo czasu w kuchni, czy może wręcz odwrotnie. Dietetyk i trener personalny układa dla nas indywidualny zestaw ćwiczeń, który w zależności od możliwości, lub preferencji możemy wykonywać zarówno we własnym domu, jak i w profesjonalnej siłowni.

Stały kontakt i wsparcie na każdym etapie współpracy.

Trener personalny otacza podopiecznego profesjonalnym wsparciem na każdym etapie współpracy. Jest do dyspozycji klienta w określonych godzinach i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania oraz wątpliwości, jakie mogą wyniknąć w trakcie całego procesu, jakim jest budowanie sylwetki. Trener Paweł Głuchowski monitoruje postępy swoich podopiecznych oraz w razie potrzeb modyfikuje plan, tak aby możliwe było osiągnięcie optymalnych rezultatów, które jak mówią zadowoleni podopieczni – dosłownie ,,przerastają najśmielsze oczekiwania”. O efektach współpracy z trenerem możemy najlepiej się przekonać przeglądając galerię zdjęć z przemian i metamorfoz zadowolonych klientek i klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here