W zależności od naszych potrzeb i stanu zdrowia, zarówno woda mineralna jak i woda źródlana powinny stanowić nieodłączny element naszej codziennej diety. Woda stanowi fundament prawidłowego funkcjonowania ciała człowieka, dlatego tak ważne jest odpowiednie nawadnianie organizmu. Szczególnie potrzebne jest nawadnianie wtedy, kiedy nasze ciało poddawane jest intensywnemu wysiłkowi, lub ciężko wysilamy umysł. Stąd coraz częściej pracodawcy decydują się na zapewnienie darmowego dostępu do wody swoim pracownikom. Dystrybucja wody cieszy się coraz większą popularnością. Zbiorniki z wodą stają się symbolem troski pracodawcy o pracowników. Przeczytaj ten artykuł by dowiedzieć się jak działa woda do biura oraz jak wybrać dystrybutor wody.

Woda do biura – dla kogo?

Woda do biura tak naprawdę potrzebna jest dla obu stron – zarówno dla pracownika jak i pracodawcy. Wydawać by się mogło, że woda do biura jest małym komfortem dla pracowników, którzy nie chcą do pracy dźwigać codziennie butelek wody. Czy aby na pewno jest tylko tak? Sprawdźmy, dlaczego woda do biura to dobre rozwiązanie także dla pracodawcy.

    • człowiek pracujący umysłowo potrzebuje wody – mózg człowieka składa się w ogromnej ilości z wody. Woda ma także charakter obronny, chroni przed uszkodzeniami. Brak odpowiedniego nawodnienia powoduje spadek nastroju, odporności, a przede wszystkim koncentracji. Pracownik, który ma bezpłatny dostęp do wody w biurze, zapewne częściej po nią sięgnie, niż w przypadku, kiedy musiałby udać się na dłuższy spacer w celu nabycia jej w sklepie. Dodatkowo, większość z nas nie ma czasu by w codziennym pędzie zadbać o zabranie wody do pracy każdego dnia. Jeżeli więc zależy Ci na dobrej kondycji pracowników, zadbaj o to, aby ich dostęp do dobrej jakości wody był nieograniczony.
  • woda do biura nie tylko dla pracowników biura – osoby pomagające w utrzymaniu biura w porządku, takie jak ekipy sprzątające, powinny także móc ugasić pragnienie kiedy tego potrzebują. Woda w biurze może stanowić miły gest w stronę osób współpracujących z biurem.
  • i w końcu – woda do biura dla klientów. Prowadząc działalność w XXI wieku nie powinno zapominać się także o klientach, którzy być może do biura zaglądają rzadko, ale możliwość zaspokojenia pragnienia będzie dla nich zapewne miłym dodatkiem.

Woda do biura – jak ją pozyskać?

Wybranie wody do biura nie zawsze jest proste jakby mogło się to wydawać. Przede wszystkim taka woda musi być dobrej jakości, oraz zawierać odpowiedni skład.

O poradę zapytaliśmy ekspertów GetFresh. Specjaliści informują, że zawarcie umowy jest mało skomplikowane. Na początku należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, zawierający dane kontaktowe osoby zamawiającej, oraz dane do dostawy i płatności. Kiedy dane klienta zostają zweryfikowane, otrzymuje on telefon od konsultanta, który odpowiedzialny jest za dopełnienie wszystkich niezbędnych formalności.

Na przykładzie firmy GetFresh – dystrybutora wody Dar Natury, można wybrać wodę źródlaną o pojemności 18,9 L lub 11 L. Wybierany jest także rodzaj dystrybutora do wody oraz częstotliwość dostaw. Dostawa wody odbywa się co 4 lub 8 tygodni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here