Zarabianie przez internet ankiety

To ostatnio bardzo popularna forma dorabiania do pensji czy kieszonkowego. Wypełnianie ankiet nie wymaga od Ciebie żadnych szczególnych umiejętności – musisz tylko odpowiadać na kolejne pytania, jakie zadaje autor ankiety. Przy wyborze firmy warto zwrócić uwagę na poniższe aspekty:

 • częstotliwość pojawiania się ankiet,
 • ilość dostępnych ankiet oraz ich tematyka,
 • minimalny próg niezbędny do dokonania wypłaty,
 • sposób wypłacania pieniędzy – czy w rachubę wchodzi tylko przelew na np. konto PayPal, czy także na rachunek bankowy itp.,
 • wypłacalność firmy,
 • wiarygodność firmy potwierdzona m.in. opiniami użytkowników.

Ankiety internetowe to świetny sposób na pozyskanie dodatkowych pieniędzy bez Zarabianie przez internet ankiety

wychodzenia z domu, bez ryzyka i bez konieczności posiadania wyspecjalizowanych umiejętności. Wystarczy zarejestrować się na portalu, by zacząć wypełniać płatne ankiety i otrzymywać punkty, które następnie można wymienić na pieniądze. Ankiet możesz dodatkowo szukać w sprawdzonych serwisach badawczych, takich jak My Survey Panel, IPSOS czy IBIS Panel. Działajają one od kilku lat, są wiarygodne i rzetelne, więc możesz bez obaw korzystać z ich propozycji.

Zalety zarabiania przez internet na ankietach

Wypełnianie ankiet to popularna czynność wykonywana przez osoby zainteresowane zarabianiem przez internet. Spośród zalet, jakimi się ona charakteryzuje, wymienia się m.in.:

 • duże zróżnicowanie tematyczne – ankiety można dopasować pod kątem indywidualnych preferencji,
 • elastyczność czasu pracy – sam decydujesz o tym, kiedy zajmujesz się wypełnianiem ankiet, mając przy tym na uwadze swój grafik dnia,
 • brak wymogów odnośnie doświadczenia – nie musisz posiadać specjalistycznych kwalifikacji czy umiejętności, potrzebujesz jedynie tego, o czym jest mowa we wstępie,
 • prostotę – ankiety nie są trudne i skomplikowane, a średni czas przeznaczony na wypełnienie jednej sztuki mieści się w przedziale od kilku do kilkunastu minut,
 • spory wybór firm oferujących płatne ankiety – nic nie stoi na przeszkodzie, aby zarejestrować się w kilku serwisach.

 

ZARABIANIE NA WYPEŁNIANIU ANKIET- polecane serwisy

 1. Toluna –otrzymaj za to gratyfikacje, którą później możesz wypłacić na Paypal, nagrody czy bony podarunkowe.
 2. pl –Zebrane punkty w serwisie można zamienić na nagrody lub wypłacić na konto bankowe.
 3. Green Panthera – posiada sporo ankiet i zadań do wykonania oraz atrakcyjny program partnerski.
 4. Myiyo- Pieniądze są wypłacane na konto PayPal. Średnia wysokość stawek: od 5 zł do 25 zł, w zależności od długości ankiety.
 5. Imasonline- Średni czas potrzebny na wypełnienie jednej ankiety wynosi od 10 do 20 min. Jedna ankieta warta jest przecietnie od 35 do 60 pkt – 1 pkt to 0,10 zł. Minimum do wypłaty to 300 pkt.

Wypełniając ankiety w internecie nie zarobimy bardzo dużych pieniędzy, ale mogą one okazać się bardzo miłym i solidnym dodatkiem do pensji, dzięki któremu opłacimy np. rachunki lub uzbieramy na nowy telefon.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here