Podziel swój duży cel na mniejsze cele. Zamiast skupiać się na jednym olbrzymim celu, takim jak utrata pięćdziesięciu funtów, skupić się na małych i wymiernych celach. Twoje cele powinny być wymierne co tydzień.

Jeśli twój duży cel ma stracić pięćdziesiąt funtów, skup się na małym celu, aby stracić jednego funta tygodniowo.

Jeśli Twoim głównym celem jest przysiać trzysta funtów, skup się na małym celu zwiększenia podniesienia przysiadów o pięć kilogramów co kilka tygodni.

Jeśli twój duży cel ma stracić pięćdziesiąt funtów, skup się na małym celu, który będzie biegać co drugi dzień i unikać sprawdzania wagi częściej niż raz w miesiącu. Zmienić rutynę ćwiczeń i zwracać uwagę na rezultaty. Zamiast skupiać się na tym, ile chcesz siać na sali gimnastycznej lub na odległość, którą chcesz uruchomić, skup się na procesie treningowym. Jeśli masz czas, aby ćwiczyć kucki kilka razy w tygodniu, powinieneś być w stanie stopniowo osiągnąć pożądany rezultat. Zwróć uwagę na proces fitness.

Unikaj oczekiwania zwrotu. Powinieneś unikać oczekiwań, aby zobaczyć natychmiastowe wyniki z nowej rutyny fitness. Pójście na siłownię trzy lub cztery razy w tygodniu powinno poprawić ogólny stan, jeśli jest to Twój cel, ale mało prawdopodobne jest, aby zauważyć natychmiastowe rezultaty, takie jak sześć paczek lub znaczne straty wagi.

uMALGOSI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here