Lampy Nowodvorski – polska jakość i tradycja

0
1353

Historia marki Nowodvorski

Firma Nowodvorski istnieje od 1994 roku. W ciągu tych wszystkich lat z małej, kilkuosobowej firmy wykształciło się przedsiębiorstwo liczące ponad 360 pracowników. To jednak nie przeszkadza w ciągłym realizowaniu początkowej misji marki, jaką jest oferowanie szerokiego asortymentu niedrogich, dekoracyjnych opraw oświetleniowych. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie bez względu na preferencje i budżet związany z nowym oświetleniem do mieszkania lub lokalu.  Wszystko to w oparciu o najwyższą jakość produkcji i rodzinną wieloletnią tradycję. Obecnie Nowodvorski Lighting ma na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia z targów oświetlenia.

Lampy Nowodvorski produkowane w Polsce

Rodzinna tradycja i korzenie marki sprawiają, że większość produktów oferowanych przez firmę nadal jest tworzonych w Polsce. Wszystko to pod okiem zaufanych i doświadczonych specjalistów związanych z marką od lat. Dzięki nowoczesnym sterowanym komputerowo maszynom zapewniona jest ciągłość dostaw nie tylko w Polsce, ale i w wielu miejscach na świecie. Ponad 25 lat doświadczenia w oferowaniu wysokiej jakości polskich produktów to gwarancja satysfakcji tysięcy klientów. Pomimo trendu przenoszenia produkcji do regionów o niższych kosztach, firma Nowodvorski Lighting nieprzerwanie produkuje w Polsce i nie zamierza tego zmieniać.

Cele i wartości firmy Nowodvorski

Pomimo szybkiego rozwoju firmy, nie zapomniano o celach i wartościach towarzyszących przy jej zakładaniu. Dzisiejsza produkcja lamp to wciąż obecna na początkowym etapie pasja do tworzenia wyjątkowych produktów. Dzięki temu marka Nowodvorski umocniła swoją pozycję na rynku i zdobyła zaufanie i sympatię wielu tysięcy klientów indywidualnych i biznesowych. To docenianie sprawia, że firma przykłada dużą wagę do relacji z klientami i robi produkty będące gwarancją zadowolenia.

Lampy Nowodvorski do każdego pomieszczenia

Szeroka oferta firmy, na którą składa się ponad 1,5 tysiąca modeli lamp, pozwala trafić w każde gusta. Znaleźć tu można klasyczne lampy, będące świetnym dopełnieniem tradycyjnych wnętrz, a także zupełnie nowe projekty pasujące do nowoczesnych i futurystycznych pomieszczeń. Śledzenie trendów i poszukiwanie nowych rozwiązań pozwala na ciągłe oferowanie świeżych wzorów dających mnogie możliwości aranżacyjne. Wszystko to oznacza, że w ofercie firmy znajdziesz lampy do każdego pomieszczenia, a nawet i do ogrodu.

Dystrybucja lamp Nowodvorski

Lampy Nowodvorski to dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 15 tys. m2. Wyposażenie w najnowocześniejszy system maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo pozwala utrzymać produkcję na wysokim poziomie bez kompromisów związanych z czasem oczekiwania na zamówienie. Liczni dystrybutorzy, hurtownie, sklepy specjalistyczne i wysyłkowe dają możliwość otrzymania lamp marki Nowodvorski nawet w ciągu 24 godzin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here