Podatkomat – internetowe biuro rachunkowe z Wrocławia

Prowadzisz działalność gospodarczą i potrzebujesz pomocy w sprawach księgowych swojej firmy? We Wrocławiu swoją siedzibę ma Podatkomat, który jest nowoczesnym typem biura rachunkowego stawiającym na jakość i innowacyjność w sektorze obsługi finansów przedsiębiorstwa. Dowiedz się, co oferuje wrocławskie biuro oraz dlaczego warto wybrać usługi Podatkomatu.

Podatkomat – biuro rachunkowe, które stawia na nowoczesność

W ostatnich latach wzrosła popularność usług rachunkowych, które skupiają się na współpracy drogą elektroniczną. Taką możliwość daje Podatkomat, czyli biuro rachunkowe, w którym liczy się oszczędność czasu i pieniędzy. Obsługa rachunkowości przez wrocławskie biuro skupia się głównie przez Internet. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne dla każdej osoby, której zależy na sprawnym i kompleksowym rozliczeniu dokumentów firmowych. Powierzając prowadzenie rachunkowości online Podatkomatowi, nie musisz co chwilę martwić się dojazdami do biura ze stosem dokumentów do rozliczenia. Biuro rachunkowe oferuje również pomoc w prowadzeniu księgowości w sposób stacjonarny – siedziba Podatkomatu znajduje się na ul. Stargardzkiej 2-2A we Wrocławiu.

Obsługa Podatkomatu przez Internet – czy to się opłaca?

Usługi Podatkomatu, które są skupione głównie na obsłudze online, wpływają na ograniczenie formalności do minimum, co przekłada się również na oszczędność pieniędzy. Elektroniczna komunikacja z księgowymi nie tylko eliminuje koszty związane z dojazdami do siedziby biura – Podatkomat oferuje również przedsiębiorcom stały, comiesięczny abonament. Rozwiązanie to jest o wiele korzystniejsze od tradycyjnych form rozliczeń z biurami rachunkowymi. W Podatkomacie płacisz tylko tyle, ile musisz – ceny za usługę są zależne od rodzaju planu. 

Oferta Podatkomatu – księgowość uproszczona, pełna i nie tylko

Biuro rachunkowe Wrocław, jakim jest Podatkomat, skupia się głównie na prowadzeniu księgowości w formie uproszczonej oraz pełnej. Pierwszy rodzaj rozliczania polega na prowadzeniu księgi przychodów i rozchodów (KPiR) oraz ewidencji VAT. Ta forma księgowości skierowana jest głównie do małych przedsiębiorców, których działalność nie generuje dochodu przekraczającego 2 miliony netto euro rocznie. Z kolei księgowość pełna to rozliczanie i ewidencjonowanie zasobów finansowych firmy w bardziej szczegółowy sposób. Rozliczanie pełne dotyczy głównie spółek akcyjnych i z.o.o. oraz przedsiębiorstw, które przekroczyły dochód roczny w wysokości dwóch milionów euro. Podatkomat specjalizuje się również w pomocy księgowej, w której skład wchodzą, m.in.:

  • obsługa kadr i płac,
  • korekty ZUS,
  • księgowość stowarzyszeń i fundacji (NGO),
  • prowadzenie ewidencji wynagrodzeń,
  • rozliczanie PIT,
  • sporządzanie dokumentacji i wniosków do urzędów.

Podatkomat – doświadczenie, rzetelność i bezpieczeństwo

Podatkomat to biuro rachunkowe online, które charakteryzuje się rzetelnością i wielkim doświadczeniem z zakresu doradztwa rachunkowego. Wybierając usługi Podatkomatu, zyskujesz gwarancję jakości – biuro nieprzerwanie oferuje swoją pomoc dla przedsiębiorców od 2012 roku, w międzyczasie zdobywając wszelkie uprawnienia i certyfikaty, które potwierdzają profesjonalizm. Dla zwiększenia bezpieczeństwa swoim klientom Podatkomat wykorzystuje specjalny system zapewniający ochronę wszystkich informacji i danych, które znajdują się na przesyłanych dokumentach. Wykorzystanie serwera do wymiany plików niesie również ze sobą inne korzyści – biuro rachunkowe online umożliwia podgląd dokumentów z dowolnego miejsca i o każdej porze. Gwarantuje to bieżące monitorowanie stanu finansowego firmy oraz stały kontakt z pracownikami biura przez cały czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here