Codzienne zakupy to obowiązek, dość przykry, bo zmuszający do poświęcenia codzienne pewnej ilości czasu na stanie w kolejkach i wybieranie produktów, za które przychodzi nam potem słono zapłacić. Zdrowie, to przede wszystkim dobre odżywianie, aktywność fizyczna i odpowiednia dawka wypoczynku. Jak to ze sobą zgrać na poziomie zakupów? Kluczem jest dobre planowanie.

Kupuj tanio, smacznie i świeżo

Nie musisz jechać na targ owocowo-warzywny na drugi koniec miasta, by zapewnić swojej rodzinie stały dopływ witamin. W sklepach Intermarche każdego dnia masz zapewnioną dostawę najświeższych produktów – zarówno tych rodzimych sezonowych, jak i egzotycznych. Warto korzystać z promocji na pyszne pomelo, mandarynki, ananasy, liczi, mango czy wszelkie inne owoce egzotyczne, które są bombami witaminowymi, smakują słońcem i latem, a w Intermarche zawsze są w ciekawych promocjach cenowych. Nie umiesz przyrządzać świeżych, soczystych i pełnych witamin surówek, a może po prostu Ci się nie chce? Żaden problem – możesz je kupić w niewielkich pojemnikach, w sam raz na jeden obiad.
Coraz bliżej wiosna – zadbaj o formę!

Gdy zbliża się Nowy Rok, niemal każdy podejmuje w swoim życiu postanowienia, często dotyczące poprawy swojej formy. To się świetnie składa, bo po Nowym Roku sieci sklepów takich jak Biedronka organizują fantastyczne promocje tematyczne na sprzęt oraz odzież sportową. Kupimy wtedy wygodne legginsy, T-shirty, buty sportowe, termoaktywną bieliznę, opaski na czoło i nadgarstki idealne na zajęcia fitness, specjalne czapki do biegania zimą i wiele innych gadżetów. Oprócz tego możemy zakupić stacjonarne rowerki, hantle, trampoliny, taśmy do fitnessu, maty do jogi i wiele innych gadżetów, które pozwolą nam zorganizować sobie w domu mini siłownię. Są naprawdę tanie – o wiele tańsze niż w sklepach sportowych renomowanych producentów, a jakością wcale od nich nie odstające. Do amatorskiego trenowania w domu na macie takie akcesoria sportowe z promocji w Biedronce będą jak znalazł!

Zaplanuj spokojne zakupy

Zakupy będą efektywniejsze i mniej nerwowe, gdy poświęcimy chwilę na ich zaplanowanie. Dobrze jest raz na jakiś czas zrobić większe zakupy. Idealnym rozwiązaniem będą zakupy online oferowane przez Intermarche. Wybierasz, czego potrzebujesz na stronie sklepu, podajesz adres do wysyłki i oczekujesz na dostawę. To idealny sposób na duże zakupy bez dźwigania siatek i stania w kolejkach! Dobre planowanie pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu. Wystarczy usiąść raz w tygodniu, rozplanować menu dla rodziny na cały tydzień, przygotować listę zakupów, zrobić zakupy online i… delektować się wolnym czasem! Możesz go wykorzystać na dodatkowy trening z akcesoriami kupionymi na sportowych promocjach albo po prostu – na dłuższy sen, czy regeneracyjna kąpiel w pachnącej pianie. Planowanie zakupów oszczędza Twój czas i zdrowie. Sieci Intermarche i Biedronka wdrażają wiele nowoczesnych, ciekawych rozwiązań i promocji dla swoich klientów właśnie po to, by zakupy stały się przyjemnością, a nie przykrym, męczącym obowiązkiem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here