Bankowość prywatna stawia przed bankami najwięcej wyzwań, ale jest jednocześnie najbardziej pasjonująca, rozwijająca i dostosowana do indywidualnych potrzeb. Klienci o wysokim statusie majątkowym obsługiwani są bowiem według najlepszych, ciągle rozwijanych standardów. Istotne są kompetencje, wiedza i doświadczenie menedżerów private banking, umiejętność zachowania dyskrecji, profesjonalizm i dostosowanie oferty oraz sposobu obsługi do tego segmentu klientów.

Private banking w Polsce

Polska bankowość prywatna czerpie najlepsze, sprawdzone wzorce i doświadczenie z rynków zagranicznych. Jednym z przykładów jest Elite Private Banking Deutsche Bank (https://www.eliteprivatebanking.pl/), w którym finanse klientów private powierzane są w ręce najlepszych pracowników banku z doskonałą znajomością usług i rynków finansowych. Należący do międzynarodowej grupy Deutsche Bank może wdrażać sprawdzone za granicą rozwiązania finansowe i otwierać najnowsze możliwości przed najzamożniejszymi klientami w Polsce.

Elite Private Banking – bankowość jest sztuką

Twórcy Private Banking Deutsche Bank podkreślają, że bankowość to dla nich rodzaj sztuki, a sama sztuka jest inspiracją w codziennej pracy. Poszukują, projektują i dostarczają unikalne rozwiązania finansowe, skomponowane na miarę indywidualnych potrzeb klienta. Elastyczność, mobilność i wiedza stanowią podstawowe atuty ekspertów private banking, pozostających do dyspozycji swoich klientów przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Stałą opiekę nad portfelem klientów sprawuje jednocześnie dwóch menedżerów private banking wyspecjalizowanych w różnych grupach produktów finansowych. Jeden z nich odpowiada głównie za prowadzenie inwestycji kapitałowych i usług bankowości prywatnej, drugi jest ekspertem w dziedzinie produktów kredytowych, ubezpieczeniowych i bankowości transakcyjnej. Dwuosobowy model obsługi służy nie tylko większemu profesjonalizmowi, ale też zapewnia ciągłość obsługi przez dedykowanego menedżera w przypadku nieobecności jednego z nich.

Pakiet db Elite – konto pełne przywilejów

Podstawą oferty dla klientów bankowości prywatnej w Deutsche Bank jest prestiżowy rachunek db Elite.  Otwarcie tego konta udostępnia szeroki wachlarz usług finansowych, praktycznych przywilejów i udogodnień. Dodatkowe produkty i usługi finansowe przy rachunku db Elite mają specjalne, preferencyjne warunki. Są to produkty inwestycyjne, kredytowe a dopełnieniem oferty jest atrakcyjny serwis Concierge.  Klienci otwierający konto db Elite otrzymują do wyboru kartę płatniczą Visa Electron, MasterCard Debit lub MasterCard World IQ. Karta umożliwia swobodne płatności bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz bezpłatne pobieranie gotówki z bankomatów Deutsche Bank i innych banków na całym świecie.

Obsługa konta db Elite jest bardzo wygodna i nieograniczona. Oprócz bankowości elektronicznej do dyspozycji klientów Elite Private Banking pozostaje całodobowa infolinia Elite Line, dostępna codziennie przez cały rok. Dyspozycje związane z kontem oraz innymi produktami mogą być składane mailowo bądź telefonicznie. Jest to ogromne udogodnienie i zapewnia ciągłość w dysponowaniu kontem w przypadku wyjazdu czy braku możliwości wizyty w placówce bankowej. Taką możliwość mają wyłącznie klienci bankowości prywatnej Deutsche Bank, którzy za pomocą wcześniej ustalonego hasła mogą zlecać przelewy, zmiany w zakresie posiadanych depozytów czy inwestycji.

Odpowiedzialne powierzenie i pomnażanie majątku w Elite Private Banking

Otwarcie konta w bankowości prywatnej stanowi pierwszy krok do świata finansów dla najbardziej wymagających klientów. W szeroko skrojonej ofercie inwestycyjnej znajdują się różnego rodzaju instrumenty finansowe, których celem jest lokowanie i pomnażanie kapitału. Deutsche Bank współpracuje z polskimi i zagranicznymi towarzystwami funduszy inwestycyjnych. Indywidualny dobór produktów finansowych zależy od aktualnej sytuacji rynkowej oraz preferencji klientów.

Obok funduszy inwestycyjnych, produktów walutowych i strukturyzowanych, do dyspozycji klientów Elite Private Banking pozostają dedykowani, doświadczeni maklerzy Biura Maklerskiego Deutsche Bank. Ich rolą jest wsparcie decyzji inwestycyjnych, stały monitoring rynku, bieżące dostarczanie analiz i informacji o posiadanych lub preferowanych instrumentach finansowych.

Concierge i Assistance – nieoceniona pomoc w codziennych sprawach

Deutsche Bank Concierge to specjalna usługa dla klientów Private Banking, przygotowana by pomagać w podróży czy organizacji atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu. Wystarczy połączyć się telefonicznie z infolinią Concierge, a konsultant przyjmie dyspozycję i zrealizuje zleconą usługę Może to być zorganizowanie pomocy tłumacza za granicą, zdobycie biletów na wydarzenia kulturalne, a także zlecenie zrobienia zakupów czy opieki nad domowymi zwierzętami.

Dyskrecja, prestiż i bliskość bankowości Elite

Świat finansów bankowości prywatnej dotyka najbardziej zaawansowanych form doradztwa i asysty w zarządzaniu majątkiem. W atmosferze dyskrecji, prestiżu i w pełnej dostępności budowana jest specyficzna relacja oparta na profesjonalizmie i zaufaniu. Obok konkurencyjnej oferty, twardych danych z rynków finansowych i najwyższych kompetencji pracowników banku, Deutsche Bank dostrzega indywidualne potrzeby, zainteresowania i pasje swoich klientów. Stąd z jednej strony oferuje wysokiej jakości produkty finansowe, a z drugiej – usługi typu concierge.

Materiał partnera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here