Blog to najczęściej forma internetowego pamiętnika, jednak coraz większą popularność zdobywają blogi specjalistyczne. Nie ukrywam, że da się na tym zarobić duże pieniądze, o ile umiesz pisać przydane i ciekawe teksty. No i oczywiście wiesz jak spieniężyć ruch, bo chyba to jest najtrudniejsze.

Jak założyć bloga?

Masz tu, według mnie 3 najpopularniejsze opcje. Możesz założyć bloga na Bloggerze, czyli serwisie od Google. Marka znana i chyba wiadomo, że panowie od Google nie odstawiają fuszerki. Blogger jest oczywiście bezpłatny, z drobnymi ograniczeniami. Zawsze polecam go osobom początkującym, które zadają mi pytanie gdzie założyć bloga.

Kolejna opcja to założyć bloga na stronie wordpress.. Oferuje ona prawie wszystko co pełna wersja WordPressa (o którym za chwilę), jednak masz tutaj domenę i hosting na starcie, naturalnie za darmo.

Załóż bloga i zacznij zarabiać z zarabiajblogujac.pl

No i przyszedł czas na moim zdaniem najlepszą platformę blogową, a mianowicie WordPress. Żeby postawić skrypt, musisz wcześniej wykupić domenę i hosting, na którym go postawisz. Blogowe szychy właśnie tutaj dodają swoje teksty. Jeśli myślisz o poważnym zarabianiu, to polecam założyć bloga właśnie z WordPress’ em.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here