Wielu z nas planowało zrealizować świąteczne zakupy, szczególnie w kwestii prezentów, już w listopadzie. Nie tylko ze względu na chęć lepszego zaplanowania budżetu domowego, ale także z pragnienia uniknięcia kolejek w sklepach, które pojawiają się w grudniu oraz towarzyszącej temu tzw. przedświątecznej gorączce. Jednak jak można zauważyć w galeriach, niewielu osobom udało się zrealizować ten plan.

W grudniu ponosimy najwięcej ponadprogramowych wydatków. Musimy nie tylko zakupić prezenty, choinkę i wyprawić Święta pod względem posiłków, ale również zadbać o własny wygląd, zatroszczyć się o odświętne ubranie itp. Dodatkowo pod koniec miesiąca zawsze czeka nas kolejny wydatek, czyli Sylwester.

Wiele osób, które dość skrupulatnie planowały wydatki na miesiąc grudzień, w pewnym momencie zauważa, że jednak przeliczyli swoje możliwości. Wtedy zaczynają się zastanawiać, skąd wziąć dodatkowe środki finansowe?

Prosty sposób na otrzymanie dodatkowych środków finansowych przed Świętami

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wzięcie pożyczki ratalnej, o którą można wnioskować na ratkomat.pl. Taka pożyczka jest realizowana od razu. Proces weryfikacji wniosku jest uproszczony, a wypłata środków maksymalnie przyspieszona, by każdy kredytobiorca mógł otrzymać potrzebną pomoc finansową jak najszybciej. W końcu Świąt Bożego Narodzenia nie da się przesunąć.

Pożyczka ratalna to dobre rozwiązanie również z tego względu, że nawet w przypadku dość dużej kwoty, spłata zobowiązania nie jest zbyt wielkim obciążeniem, ponieważ jest ono rozłożone na wygodne raty. Wysokość rat i długość trwania umowy można dostosować do własnych możliwości. Dodatkowo warto wiedzieć, że w przypadku szybkich pożyczek ratalnych weryfikacja wniosku i przyznawanie pieniędzy przebiega inaczej niż w bankach. Warunki są bardziej przychylne dla kredytobiorcy, dzięki czemu prawie każda osoba ma szansę na otrzymanie kredytu.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat finansów osobistych, to sprawdź artykuł „O rekordowych zadłużeniach Polaków”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here