Zamiatarki Karcher

Zamiatanie przydomowego podwórza, jak i większych terenów takich jak np. hale magazynowe za pomocą tradycyjnej miotły zajmuje sporo czasu. Firma Karcher posiada profesjonalne urządzenia, które ułatwiają i przyspieszają sprzątanie powierzchni. Sprawdź, jakie są rodzaje zamiatarek Karcher oraz czym się charakteryzują.

Zamiatarki Karcher do użytku domowego

Zamiatarki Karcher powstały z myślą o komforcie pracy – ich kompaktowa budowa zapewnia wygodę użytku. Urządzenia wyposażone są w regulowane uchwyty zakończone ergonomiczną rączką, dzięki czemu są przystosowane dla osób, które mają problemy reumatologiczne. Praca z nimi nie wymaga schylania, a rękojeść dodatkowo odporna jest na nagrzanie słońcem, dzięki czemu obsługa urządzenia nie stanowi problemu nawet w najgorętsze dni.

Zamiatarki ręczne

Zamiatarki ręczne sprawdzają zarówno w małych pomieszczeniach zamkniętych, jak i na niewielkich powierzchniach. Dzięki swoim niedużym rozmiarom ułatwiają swobodne manewrowanie np. w wąskich przejściach czy uliczkach. Wyposażone są one również w dwa typy szczotek – miękkie i twarde – dzięki nim zamiatarki przystosowane są do zamiatania suchych jak i mokrych zanieczyszczeń. Charakteryzują się również cichą pracą oraz łatwym składowaniem – urządzenia bez problemu ułożysz w pozycji pionowej, przez co zajmą one niewiele miejsca.

Zamiatarki z trakcją

Zamiatarki z trakcją również zaliczają się do grupy urządzeń ręcznych – różnicą jest jednak zasilanie. Napędzane są one silnikiem spalinowym lub elektrycznym. Dzięki ułatwieniu w postaci napędu z powodzeniem sprawdzają się na nieco większych przestrzeniach. Charakteryzują się wytrzymałą budową, ergonomicznym uchwytem oraz systemem odsysania pyłu – jest to bardzo komfortowe i bezpieczne zwłaszcza na terenach, które generują dużą ilość kurzu. Co ważne – do niektórych modeli tych urządzeń podłączysz np. pług lub odpowiednią końcówkę do zamiatania wykładzin.

Przemysłowe zamiatarki Karcher

Firma Karcher ma na uwadze również profesjonalistów, którzy korzystają ze specjalistycznych urządzeń na co dzień. Wśród przemysłowych zamiatarek Karcher znajdziesz m.in. zamiatarki z fotelem dla operatora, chodnikowe czy odkurzacze komunalne.

Zamiatarki z fotelem dla operatora

Ten rodzaj zamiatarek jest rozbudowaną alternatywą dla ręcznych zamiatarek. Są to profesjonalne urządzenia, które przeznaczone są do kompleksowego czyszczenia dużych powierzchni. Napędzane są one elektrycznie lub spalinowo – silnikami benzynowymi, dieslowymi oraz LPG. Charakteryzują się bardzo wytrzymałą obudową, dzięki czemu sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach np. podczas budowy. Urządzenia te posiadają systemy regulacji prędkości obrotowej – przydatne są one np. podczas zamiatania szutru (urządzenie redukuje wzniecanie kurzu). Dodatkową zaletą jest ich zwrotność oraz znakomity system filtracji.

Zamiatarki chodnikowe

Zamiatarki chodnikowe przeznaczone są dla profesjonalnych firm sprzątających, zakładów przemysłowych i komunalnych. Łączą one w sobie kompaktowe wymiary zamiatarek chodnikowych oraz zaawansowane funkcje dużych urządzeń komunalnych. Zamiatarki cechują się pojemnymi zbiornikami na zanieczyszczenia (nawet 800 l) oraz w pełni przeszkloną kabiną, która gwarantuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo użytkowania maszyny. Szczotki w urządzeniach skutecznie zgarniają śmieci, które zasysane są przez wydajną dmuchawę do zbiornika. Napędzane są silnikiem dieslowym, który został zaprojektowany z myślą o niskoemisyjności.

Odkurzacze komunalne

Urządzenia te przystosowane są do usuwania różnych odpadów, które gromadzą się na ulicach. Sprawdzą się zarówno do usuwania liści, jak i odpadów z tworzyw sztucznych takich jak np. butelki z plastiku. Ich kompaktowa budowa umożliwia sprzątnięcie zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc np. pod ławką.

Karcher – doświadczenie i jakość

Urządzenia Karcher charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Firma ta posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji urządzeń i systemów czyszczących, z których korzysta bardzo wiele osób na całym świecie. Jeżeli szukasz profesjonalnych odkurzaczy czy zamiatarek Karcher, odwiedź stronę https://www.asc-pro.pl/, na której znajdziesz niezawodny i autoryzowany sprzęt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here